Share

Markizy

Markizy

Markizy

 

Markizy tarasowe doskonale nadają się do osłaniania tarasów, ale nie tylko; są również – ze względu na duży wysięg (3,5m), stosowane do osłaniania dużych balkonów, witryn sklepowych, restauracji lub kwiaciarni na wolnym powietrzu.
Dzięki dużemu wyborowi tkanin, markiza doskonale komponuje się z otoczeniem.
Markizy tarasowe wyposażone są w przegubowo składane ramiona dodatkowo zmieniające kąt nachylenia rozwijanego zadaszenia.

Markizy koszowe o zróżnicowanych kształtach i wzorach, doskonale harmonizują z pięknem starych kamienic i architekturą nowoczesnych pawilonów handlowych.
Poszycie markizy wykonane ze zbrojonej folii PCV (PCV z osnową).

Parametry techniczne folii zbrojonej PCV z osnową:
– Włókno: Polyester 1100 Dtex
– Powlekanie: P.C.V
– Waga g/m2 : 670g
– Obróbka: przeciw promieniom ultrafioletowym, przeciw pleśni, nalotom solnym
– Wykończenie: lakier akryl
– Wytrzymałość na niską temperaturę: -35oC
– Grafika wykonywana z folii pokrywanej specjalnymi farbami do PCV.

Ceny grafiki są zróżnicowane i zależą od wielkości znaków i ilości użytych kolorów, jej ustalenie następuje po przedstawieniu wstępnego projektu przez klienta.

Markizy wiedeńskie – dzięki zastosowaniu markiz wiedeńskich witryny galerii, sklepów i kiosków są bardziej okazałe, a towar – chroniony przed słońcem – lepiej zabezpieczony.
Wysuwane na dwóch stałych ramionach, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach dodają ulicom niepowtarzalnego uroku, a oczom przechodniów przypochlebiają się bogactwem barw. W upalny dzień miło i przyjemnie jest przystanąć w cieniu markizy i zapoznać się z ofertą wybranego sklepu.

Markizy – pergole -Estetycznym dodatkiem do zewnętrznego wyglądu kawiarni, ogrodu zimowego lub daszku przeszklonego może być pergola.
Zainstalowanie pergoli to skuteczne zabezpieczenie przestrzeni użytkowej przed nadmiernym nagrzewaniem się. Ogródek kawiarniany czy daszek przeszklony nie są wówczas narażone na działanie promieni słonecznych.

Markizy – markizolety – Jeżeli chcemy znaleźć efektowne i funkcjonalne rozwiązanie dla przestrzeni fasadowych lub obiektów z dużą ilością przeszkleń, możemy w tym celu wykorzystać markizolety. Ładne, wygodne i proste w obsłudze tworzą na zewnętrznej ścianie budynku ciekawe i pomysłowe układy dekoracyjno-architektoniczne.